Miracle Beach Club

Kuşadası’nın en iyi ve vazgeçilmez Beach Club’ı Miracle, Konser ve Etkinlikler ile
birlikte hizmetinize açıldı. Gece hayatını bir de bizimle deneyin!

İdeal Konum

Şehrin içinde şehirden uzak konumu ile kendisine ait özel koyda, konuklarını ağırlayan Miracle Beach Club, 24 saat eğlencenin devam ettiği, 3 iskelesi, plajı, restoran ve barları ile maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle, yaz boyunca unutumlaz eğlencelere, showlara ve partilere ev sahipliği yapıyor.

Muhteşem Mutfak

Toplam 5000m2 ahşap ve çim güneşlenme alanlarında güneşin tadını çıkarırken, Ege’nin masmavi denizi sizi güneşten kıskanırcasına kendisine davet edecek! Keyfin doruk noktasıyla, birbirinden lezzetli menülerin yer aldığı Snack barımızda tanışacaksınız. Fast Food’tan balığa, kırmızı etten vejeteryana, makarnalardan salatalara zengin bir mutfak, kusursuz bir servis Miracle Beach Club’ta sizi bekliyor olacak.

Düğünler İçin İdeal Mekan

Bir düğünde olması gereken ve hatta hayal bile edemediğiniz her ayrıntıyı sizlerin önüne seren Miracle Beach Kuşadası'nın en sevilen düğün organizasyon mekanı haline geldi.

Eşsiz Manzara

Geçtiğimiz yıllarda yeni açılan ve bir Alpugan mimarlık projesi olan: "Teras by Miracle" restoranında taze balık ve deniz ürünleri sunuluyor. Ege'nin eşsiz manzarası eşliğinde sevdiklerinizle tadabileceğiniz özel anlar için masanızı ayırdık.

Sosyal Medya’da Bizi Takip Edin!
Konser ve etkinliklerden ilk sizin haberiniz olsun!